Wolf Run | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Wolf Run jsou zvířata, jde o old school online výherní automat. Tento online slot na vás čeká v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 8000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus spustí pět volných zatočení.

Kde je možné si zahrát slot Wolf Run

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online výherního automatu Wolf Run

Na online automatu Wolf Run je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 40 výherních kombinací. Samozřejmě na výherním automatu Wolf Run můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 8000 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Wolf Run můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!