Wolf Hunters | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat s upířími symboly, to je moderní online automat Wolf Hunters. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Výherní Automat Wolf Hunters to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0 až do 0 Kč nabízí až 20 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte dva symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Kde je možné si zahrát slot Wolf Hunters

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online slotu Wolf Hunters

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý moderní výherní automat i Wolf Hunters umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0 Kč a 0 Kč. Zábava při hraní online slotu Wolf Hunters je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!