Wizard of Gems | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online sloty reprezentuje výherní slot Wizard of Gems, který vás pobaví v tématu s diamantovými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Hrací automat Wizard of Gems nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 50 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů.

Online Slot Wizard of Gems, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Wizard of Gems, jak ovládat?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Wizard of Gems. Wizard of Gems je moderním online automatem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu Wizard of Gems můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!