Wilds Gone Wild | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat se symboly jídla, to je moderní výherní automat Wilds Gone Wild. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 450 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Wilds Gone Wild

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na výherní automat Wilds Gone Wild?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Na moderním výherním automatu Wilds Gone Wild si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 450 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Wilds Gone Wild můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!