Wild Rapa Nui | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online Automat Wild Rapa Nui se řadí mezi moderní online sloty se symboly zvířat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 180 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 30 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Wild Rapa Nui online výherní automat, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online výherního automatu Wild Rapa Nui

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Wild Rapa Nui poskytnou až 30 výherních variant. Samozřejmě na výherním automatu Wild Rapa Nui můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 180 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Wild Rapa Nui můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!