Wild Falls | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Wild Falls se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je western. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Online slot Wild Falls má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 50 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Truhla, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Truhla, vyhrajete 125x výši vaší sázky.

Kde si zahrát automat Wild Falls

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Wild Falls

Wild Falls slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Klasický online slot Wild Falls nabízí sázku až 50 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Wild Falls můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!