Vikings go to Hell | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat s vikingskými symboly, to je moderní online automat Vikings go to Hell. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde je možné si zahrát slot Vikings go to Hell

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Vikings go to Hell

Až 25 výherních možností nabízí výherní automat Vikings go to Hell na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Samozřejmě na online slotu Vikings go to Hell můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 100 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Vikings go to Hell můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!