Vikings go Berzerk | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Vikings go Berzerk se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou vikingové. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Vikings go Berzerk. Za sázku v rozpětí od 6 až do 125 Kč nabídne až 25 výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde si můžete zatočit na online automatu Vikings go Berzerk

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Vikings go Berzerk?

Na online automatu Vikings go Berzerk je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Vikings go Berzerk umožní nastavit rozpětí sázky 6 až 125 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Vikings go Berzerk také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!