Treasures of Thebes | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Treasures of Thebes je Egypt, jde o klasický online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací Automat Treasures Of Thebes má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 10 a maximum je 200 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly WILD, získáváte 10 otočení zdarma.

Kde si zahrát na online slotu Treasures of Thebes

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Treasures of Thebes, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Treasures of Thebes je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Treasures of Thebes také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!