Tower Quest | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Klasický online slot Tower Quest jehož hlavním motivem jsou fantasy. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Tower Quest

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Tower Quest?

Výherních možností na online automatu Tower Quest je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Tower Quest, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na výherním automatu Tower Quest vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!