The Sword and the Grail | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní Automat se středověkými symboly, to je klasický online výherní automat The Sword and the Grail. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Grál, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastavením 3 symbolů Swords na hracím poli vyhrajete 100x hodnotu vaší sázky.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát The Sword and the Grail

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

The Sword and the Grail, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu The Sword and the Grail poskytnou až 20 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu The Sword and the Grail umožní nastavit rozpětí sázky 0,1 až 50 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu The Sword and the Grail umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *