Super 20 | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje automat Super 20, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Synotu. Výherní automat Super 20 má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 5x vklad.

Kde je možné si zahrát slot Super 20

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na automatu Super 20

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Super 20 umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Super 20 můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!