Seasons (2) | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online slot Seasons (2) se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v herně Betoru. Výherní automat Seasons (2) má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 50 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Seasons (2)

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Seasons (2)

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Seasons (2) umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Seasons (2) také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *