Scroll of Dead | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Scroll of Dead je Egypt, jde o moderní online slot. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v herně Chance. Hrací Automat Scroll Of Dead má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 60 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním tři symboly WILD, vyhrajete 8 otočení zdarma.

Kde si zahrát na online slotu Scroll of Dead

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na online slot Scroll of Dead?

Scroll of Dead slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 10 výherních možností. Scroll of Dead, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 60 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!