Royal Secrets | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Klasické online automaty reprezentuje automat Royal Secrets, který vás pobaví v tématu se středověkými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Royal Secrets

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online slot Royal Secrets?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Royal Secrets poskytnou až 10 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Royal Secrets umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 1000 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Royal Secrets je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!