Reptoids | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Reptoids je fantasy, jde o moderní výherní automat. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport a v casinu Chance. Výherní Automat Reptoids má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2,5 a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Reptoids

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na výherní automat Reptoids?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Reptoids umožní využít rozpětí sázek od 2,5 až do 100 Kč na otočku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!