Pixi Fall | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Pixi Fall se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Respin, kterým získáte otočení zdarma. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Zelená koule10 Free spinů.

Online Slot Pixi Fall, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Pixi Fall

Výherních možností na online automatu Pixi Fall je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Pixi Fall můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 1000 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Pixi Fall umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!