Pixel Reels | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Pixel Reels je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v herně Chance. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 30 výherních linií. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo.

Kde si můžete zatočit na online slotu Pixel Reels

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hraní výherního automatu Pixel Reels

30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online slot Pixel Reels. Na moderním online slotu Pixel Reels si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 200 Kč na jednu otočku.

Spustit hru zdarma!