Pirates: Smugglers Paradise | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Pirates: Smugglers Paradise je online automat s pirátskými symboly, jde tématem o moderní online automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v online casinu Chance. Výherní automat Pirates: Smugglers Paradise nabídne pět válců a na nich pět řad které dohromady poskytnou až mnoho shlukových výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 375 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 7 Free spinů.

Kde si můžete zahrát online automat Pirates: Smugglers Paradise

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Ovládání a hra na slotu Pirates: Smugglers Paradise

Výherních možností na online výherním automatu Pirates: Smugglers Paradise je celkem mnoho shlukových a to na pěti válcích a pěti herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Pirates: Smugglers Paradise umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 375 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Pirates: Smugglers Paradise můžete dopracovat také díky symbolu a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!