Piggy Bank Farm | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Piggy Bank Farm jsou zvířata, jde o moderní výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v herně Chance. Automat Piggy Bank Farm to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 50 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 8-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde je možné si zahrát slot Piggy Bank Farm

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hraní online výherního automatu Piggy Bank Farm

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Piggy Bank Farm poskytnou až 50 výherních variant. Jako každý moderní výherní automat i Piggy Bank Farm umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 100 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Piggy Bank Farm můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!