Pharaos Riches | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Pharaos Riches se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu SynotTip. Výherní Automat Pharaos Riches má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 150 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

V jakém online casinu je možné si zahrát Pharaos Riches

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání online výherního automatu Pharaos Riches

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Pharaos Riches poskytnou až 30 výherních variant. Pharaos Riches je moderním online slotem s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu Pharaos Riches umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!