Persian Nights | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Persian Nights se symboly Egypta se řadí mezi klasický výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a v online casinu Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 10 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má pět řad a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 50 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Online Výherní Automat Persian Nights, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online automatu Persian Nights

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až 50 výherních variant. Na klasickém výherním automatu Persian Nights můžete spustit auto-spin a vsadit od 10 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!