Multiplay Hot | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Multiplay Hot je ovoce, jde o klasický online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. 20 výherních linií na čtyř válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Miultiplay, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Kde si můžete zatočit na online slotu Multiplay Hot

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online výherního automatu Multiplay Hot

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Multiplay Hot na čtyřech válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online slotu Multiplay Hot můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 1000 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Multiplay Hot můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!