Monkey Slots | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Monkey Slots s ovocnými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Synotu. 243 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč. Po výhře následuje Respin, kterým získáte otočku zdarma. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte 10 zatočení zdarma.

Kde si zahrát automat Monkey Slots

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat Monkey Slots?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 243 výherních možností. Jako každý moderní online automat i Monkey Slots umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Výhry na výherním automatu Monkey Slots vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!