Maaax Diamonds | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Maaax Diamonds je ovoce, jde o old school výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Online výherní automat Maaax Diamonds má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 450 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát automat Maaax Diamonds

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online výherní automat Maaax Diamonds?

Až 10 výherních možností nabízí online automat Maaax Diamonds na pěti válcích a třech herních řadách. Maaax Diamonds, což je old school online slot s možností sázky až do výše 450 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Maaax Diamonds také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!