King Of The Jungle | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online slot King Of The Jungle se symboly zvířat se řadí mezi moderní online automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 150 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Kde si můžete zahrát online automat King Of The Jungle

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na automatu King Of The Jungle

Na výherním automatu King Of The Jungle je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací. King Of The Jungle je moderním online slotem s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu King Of The Jungle můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!