Joker Blast | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Joker Blast s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online sloty. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport a sázková kancelář Chance. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Joker Blast. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 5 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Joker, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Výherní Automat Joker Blast, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Joker Blast, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na výherním automatu Joker Blast poskytnou až 5 výherních variant. Jako každý klasický online výherní automat i Joker Blast umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Zábava při hraní výhernímho automatu Joker Blast je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!