Inferno Star | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Inferno Star se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v online herně Chance. Automat Inferno Star má tři hrací řady a pět válců na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,5 a maximum je 200 Kč. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 125x výši vaší sázky.

Kde je možné si zahrát slot Inferno Star

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hraní online výherního automatu Inferno Star

5 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Inferno Star. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Inferno Star umožní nastavit rozpětí sázky 0,5 až 200 Kč na otočku. Výhry na online slotu Inferno Star vám může přinést také bonusový smybol a Scatter.

Spustit hru zdarma!