Hunter’s Dream 2 | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Hunter’s Dream 2 je online slot se symboly zvířat, jde tématem o klasický výherní automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. Výherní automat Hunter’s Dream 2 má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol Táborák zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí Táborák se násobí. Symbol Lovecká chata 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Hunter’s Dream 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Hunter’s Dream 2?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Hunter’s Dream 2. Hunter’s Dream 2, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní výhernímho automatu Hunter’s Dream 2 je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!