Hot Blizzard | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Hot Blizzard s ovocnými symboly se řadí mezi old school online výherní automaty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně SynotTip. Automat Hot Blizzard má tři hrací řady a pět válců na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Za tři symboly Hvězda v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Kde si zahrát automat Hot Blizzard

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje slot Hot Blizzard?

5 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Hot Blizzard. Na old school výherním automatu Hot Blizzard můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Z vysoké výhry se na automatu Hot Blizzard můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!