Goblinions | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní výherní automaty reprezentuje automat Goblinions, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport a v casinu Chance. Slot Goblinions to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabízí až 25 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů.

Kde si zahrát automat Goblinions

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na online slot Goblinions?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 25 výherních možností. Goblinions je moderním online automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Výhry na online slotu Goblinions vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!