Game of Luck | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Klasický výherní automat Game of Luck jehož hlavním motivem jsou Irsko. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu SynotTip. Online výherní automat Game of Luck má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zahrát online automat Game of Luck

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online automatu Game of Luck

Na výherním automatu Game of Luck je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Jako každý klasický výherní automat i Game of Luck umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Výhry na online slotu Game of Luck vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!