Frutiki Tribe | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Automat Frutiki Tribe se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance. 81 výherních linií na čtyř válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí.

Frutiki Tribe online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se hraje automat Frutiki Tribe?

Až 81 výherních možností nabízí online slot Frutiki Tribe na čtyřech válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Frutiki Tribe umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Frutiki Tribe je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!