Fruit Twist | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Old School online sloty reprezentuje slot Fruit Twist, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Hrací Automat Fruit Twist má tři hrací řady a pět válců na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 245 Kč. Když se vám na herním poli zastaví 5x symbol Scatter, získáváte 50x výši vaší sázky.

Kde si můžete zahrát online automat Fruit Twist

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat Fruit Twist?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Fruit Twist umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 245 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fruit Twist můžete také díky symbolu a Scatter.

Spustit hru zdarma!