Fruit Bomb | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online slot Fruit Bomb s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport a casino Betor. Výherní automat Fruit Bomb nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 800 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Fruit Bomb

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Fruit Bomb, jak ovládat?

Až 5 výherních možností nabízí online výherní automat Fruit Bomb na pěti válcích a třech herních řadách. Klasický online automat Fruit Bomb nabízí sázku až 800 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Fruit Bomb můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!