Fruit Blaster | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online Automat Fruit Blaster se řadí mezi klasické online sloty s ovocnými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v herně Betor. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí.

Kde si zahrát na online slotu Fruit Blaster

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online slotu Fruit Blaster

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Fruit Blaster můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fruit Blaster můžete také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!