Frozzy Fruits | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Frozzy Fruits se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v casinu Betoru. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 36 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Frozzy Fruits online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online slotu Frozzy Fruits

Na online výherním automatu Frozzy Fruits je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 36 výherních kombinací. Na klasickém online slotu Frozzy Fruits můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online slotu Frozzy Fruits je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!