Frozzy Fruits | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Frozzy Fruits se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v casinu Betoru. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 36 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Frozzy Fruits online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online slotu Frozzy Fruits

Na online výherním automatu Frozzy Fruits je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 36 výherních kombinací. Na klasickém online slotu Frozzy Fruits můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online slotu Frozzy Fruits je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *