Fortunes of Ali Baba | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online slot Fortunes of Ali Baba se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit dva symboly Scatter, získáváte až 100x výši vaší sázky.

Kde si zahrát automat Fortunes of Ali Baba

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Fortunes of Ali Baba, jak ovládat?

Až 20 výherních možností nabízí online automat Fortunes of Ali Baba na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Fortunes of Ali Baba můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 50 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Fortunes of Ali Baba můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!