Ferris Wheel | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Ferris Wheel se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online casinu Betor. Online slot Ferris Wheel má čtyři válce a čtyři hrací řady na kterých nabízí 256 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 900 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Ferris Wheel výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ferris Wheel, jak ovládat?

Čtyři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci poskytnou až 256 výherních variant. Ferris Wheel je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 900 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Ferris Wheel také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!