Double Game 2 | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Double Game 2 se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu nebo v herně Betoru. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Zastavíte-li v herním tři symboly DG, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Kde si zahrát automat Double Game 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online slotu Double Game 2

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Double Game 2. Jako každý klasický online výherní automat i Double Game 2 umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Double Game 2 přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *