Diamonds | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Diamonds s diamantovými symboly se řadí mezi old school online automaty. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Diamonds výherní automat, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na slotu Diamonds

Na online slotu Diamonds je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 243 výherních kombinací. Old School online slot Diamonds nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu Diamonds umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!