Criss Cross | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Criss Cross se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Výherní Automat Criss Cross má tři hrací řady a tři válce na kterých je 27 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 300 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol CRISS CROSS, získáváte 10 Free spinů.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Criss Cross

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní výherního automatu Criss Cross

Výherních možností na online automatu Criss Cross je celkem 27 a to na třech válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Criss Cross umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 300 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Criss Cross můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!