Cash Pump | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Cash Pump je ovoce, jde o moderní online slot. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má šest řad a šest válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 4x symbol Scatter, získáváte 7 Free spinů.

Kde si zahrát na online slotu Cash Pump

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hra a ovládání online automatu Cash Pump

Šest válců v kombinaci se šesti řadami poskytnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu Cash Pump můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 50 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Cash Pump můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!