Book of Magic | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online slot Book of Magic se funkčností řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací Automat Book Of Magic má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 15 Free spinů.

Online Automat Book of Magic, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online výherního automatu Book of Magic

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Book of Magic na pěti válcích a třech herních řadách. Na old school online výherním automatu Book of Magic si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Book of Magic můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!