Book of Crazy Chicken | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Online Automat se symboly Egypta, to je klasický výherní automat Book of Crazy Chicken. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 80 Kč. Žolíkový symbol Kniha zastupuje jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Kniha v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Book of Crazy Chicken

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online výherního automatu Book of Crazy Chicken

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Book of Crazy Chicken poskytnou až 10 výherních variant. Book of Crazy Chicken, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 80 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní výhernímho automatu Book of Crazy Chicken je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!