Book of Ages | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Book of Ages jsou pohádky, jde o klasický online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip. Výherní automat Book of Ages nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 80 Kč. Žolíkový symbol Kniha zastupuje jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Kniha v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Book of Ages

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání výherního automatu Book of Ages

Výherních možností na online výherním automatu Book of Ages je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý klasický online výherní automat i Book of Ages umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 80 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Book of Ages můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!