Blue Heart | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Blue Heart se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou diamanty. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 100 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Kde si můžete zahrát online automat Blue Heart

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online slotu Blue Heart

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 100 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Blue Heart umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Blue Heart můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!