Ancient Riches | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Ancient Riches je Čína, jde o klasický výherní automat. Tento online slot na vás čeká v casinu SynotTip. Automat Ancient Riches má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 420 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů.

Kde si zahrát na online slotu Ancient Riches

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ancient Riches, jak ovládat?

Na výherním automatu Ancient Riches je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací. Ancient Riches je klasickým online výherním automatem s možností sázky až do výše 420 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Ancient Riches přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!