Amazon’s Battle | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Amazon’s Battle se řadí mezi klasické online sloty s symboly fantasy. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 960 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 7x v hracím poli přinese 7x volné zatočení.

Výherní Automat Amazon’s Battle, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online automat Amazon’s Battle?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Na klasickém výherním automatu Amazon’s Battle si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 960 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Amazon’s Battle můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!