Age of Troy | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Age of Troy je online slot se symboly Egypta, jde tématem o klasický online slot. Tento automat má v nabídce sázková kancelář SynotTip. Výherní automat Age of Troy nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 12x volné zatočení.

Kde si můžete zatočit na online automatu Age of Troy

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online slotu Age of Troy

Na online výherním automatu Age of Troy je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Na klasickém online automatu Age of Troy můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Z vysoké výhry se na automatu Age of Troy můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!